andrea-pastrnek-portret

Ing. arch. Andrea Pastrnek

Hlavní náplni spolupráce s klientem by měla být jak oboustranná spokojenost, tak radost ze vzniku nového díla.

Jako architekt, jsem partnerem realizačním firmám, podávám pomocnou ruku truhlářům ve formě návrhů a především jsem k dispozici mým klientům.

Výzvou jsou pro mě všechny projekty. Od návrhu předsíně po rodinnou vilu nebo veřejný interiér. Ke každému klinetovi přistupuji individuálně a vnímám všechny jeho požadavky, potřeby a přání.

Spolu se zkušeným týmem Vás provedeme cestou od návrhu, přes realizaci k vysněnému bydlení i kanceláři.

Bude Váš projekt další netradiční výzvou?


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 617 072

NOVINKY:

Vyhráli jsme soutěž kanceláře roku v kategorii poradenská kancelář za kanceláře pro PKV Build s.r.o. 

Že tyhle prostory budou něco extra, jsme věděli už od začátku. Najdete je totiž v jednom z nejmodernějších office parků v ČR, v brněnské Vlněně. Ale to, co je z „na Brno dobrý“ vystřelilo mezi nejlepší kanceláře u nás i ve světě, je přístup samotné společnosti PKV. Pro majitele společnosti je totiž pohodlí a soukromí zaměstnanců na prvním místě. A o tom, že to nejsou jen plané řeči, svědčí třeba to, že nejlepší výhled nenajdete v kanceláři jednatelů, ale ve společné kuchyňce.

Firemní kultura PKV je zcela jedinečná. High-tech řešení, finance, energetika a ekologie – právě to jsou směry a hodnoty, na kterých Andrea Pastrnek svůj návrh interiéru založila. Dynamický otevřený prostor propojuje světelná vlna symbolizující energetiku. Nemyslete si ale, že jde o samoúčelnou stylovku. Tyhle kanceláře jsou totiž prošpikované technickými vychytávkami, jako je třeba právě systém chytrého osvětlení reagující na intenzitu venkovního světla. A ještě ke všemu bez vypínačů!

V kancelářích nechybí ani dřevěné multifunkční lamely znázorňující grafy a úspory financí, které navíc slouží jako rozcestníky, osvětlení i paravany. A aby toho nebylo málo, celý interiér je doplněn dýhovými plochami, recyklovanými materiály a velkým množstvím zeleně, které odkazuje na spojení s přírodou a dodává prostoru nezaměnitelnou atmosféru futuristické džungle.

Pokud patříte mezi zaryté odpůrce open space, tak si možná právě říkáte, že to je všechno moc hezké, ale soukromí kanceláře je zkrátka soukromí kanceláře. No, i na to se myslelo. V prostorách jsou umístěné různé zašívárny, odpočinkové zóny a telefonní budky, které poskytují zaměstnancům absolutní komfort při vyřizování osobních záležitostí. Protože nikdo přece nechce poslouchat, co vám říká doktor, účetní nebo nedejbože rozzlobená manželka.

Další věcí, kterou nikdo nechce slyšet, je ozvěna. Právě proto je při navrhování a realizaci open space potřeba klást důraz na akustiku – hluk v prostoru kanceláří PKV tak tlumí skleněné příčky a akustické prvky od DeVorm. No a nesmíme zapomenout zmínit, že kanceláře jsou vybavené také vestavěnými skříněmi na míru, které poskytují zaměstnancům dost místa na všechny věci, od kabátu, přes přezůvky až po náhradní košile pro případ kávové nehody.

V těchhle kancelářích se zkrátka myslelo úplně na všechno. A právě proto jim právem patří ocenění Kanceláře roku 2020. Jsme neskutečně rádi, že jsme mohli být u toho a věříme, že se zaměstnanci PKV ve svých nových kancelářích cítí jako doma. Nebo dokonce líp.  

ROZHOVORY s architektkou: