concept.a

je interiérové studio, kde se váš prostor stává příběhem.

Jsme váš průvodce světem kreativity a funkčního prostoru, poskytující designové řešení podložené vizí, spolehlivostí a láskou k estetice.

Začínáme tím, že nasloucháme vašim představám a potřebám, abychom plně porozuměli vašemu stylu a preferencím. Následně vytváříme individuální designové koncepty, které zdůrazňují jedinečnost vašeho prostoru.

Během tohoto procesu nejen přinášíme své kreativní myšlení, ale také s vámi vše konzultujeme, abychom zajistili, že každý detail odpovídá vašim očekáváním.

 

"Design interiéru je schopnost přetvořit prázdný prostor do emocionálně nabitého místa, které odráží individualitu a charakter."

CEO  I   Ing. arch. Andrea Pastrnek

 

 

 

 

 

S ČÍM VÁM UMÍME PORADIT?

Jsme váš průvodce světem designu, který spojuje vkus, funkčnost a estetiku od návrhu po realizaci.

 

Naše nabídka pro soukromé interiéry:

V oblasti domova vytváříme osobité a pohodlné prostředí, kde se váš život odehrává. S důrazem na detaily pracujeme s moderními trendy a klasickými prvky, abychom vytvořili prostor, který nejen odráží vaši osobnost, ale i plně odpovídá vašim potřebám.

Navrhujeme byty, domy, vily, ale i samostatné pokoje.

Komerční prostory jako kanceláře, hotely, kavárny, obchody, foodcourty nebo restaurace:

OFFICE SPACE

Plánování nové kanceláře může být výzva, ale také příležitost k vytvoření prostředí, ve kterém se zaměstnanci cítí podporováni a inspirováni. Se správným návrhem se vaše nová kancelář může stát nejen místem práce, ale i místem, kde vznikají inovace a prosperuje firemní kultura.

KAPACITNÍ STUDIE

Pokud plánujete hledat nové místo pro vaši společnost a nemůžete se rozhodnout, který prostor bude ten pravý, dokážeme vytvořit kapacitní studii, díky které si budete jisti ve svém dalším kroku.

WALLMARKETING a REDESIGN

Nechcete se stěhovat, nebo měnit nábytek? Dokážeme udělat lehký facelift interiéru pomocí ploch v prostoru. Navrhneme nové grafické ztvárnění stěn i polepů na skleněné příčky a předložíme několik variant řešení pro lepší výběr.

AKUSTIKA

Akustika je jedním ze ztěžejních limitů pro kvalitní pracovní prostředí. Do stávající i nové kanceláře doporučíme akustické prvky pro zlepšení pohody zaměstnanců i návštěvníků nebo přednášejících.

 


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


ROZHOVORY:


děkuji našim klientům za důveru