interiéry veřejné

PKV

Úkolem a zadáním od investora bylo sjednotit high-tech řešení s přírodou. Vizuální styl vychází z podstaty společnosti, doplňuje její filozofii a pohled na téma energií, ekologie a finance.

Společně s Premier interiors s.r.o. realizujeme velmi dynamický a originální prostor s využitím zeleně v celém interiéru a tvarově pomocí zaoblených křivek vyzdvihujeme energetiku a hnací sílu společnosti na trhu.


NOVÝ DESIGN INTERIÉRU FOTOATELIÉRU V BRNĚ

pro PREMIER interiors s.r.o.


babak office

pro PREMIER interiors s.r.o.


Kanceláře se zaměřením na automobilový průmysl.

pro PREMIER interiors s.r.o.

Design ineriéru kanceláří Velké Meziříčí

pro PREMIER interiors s.r.o.

Kanceláře IT společnosti Bratislava

Vizuální styl doplňuje produkty a cíle, které firma nabízí pro své klienty. Díky použití základních barev, působí interiér stabilně a inovativně čímž přímo následuje dojem, který by klient měl mít při první návštěvě. Zároveň vybrané odstíny zajistí komplexnost a stálost, která je u produktů i v interiéru neméně důležitá.

pro PREMIER interiors s.r.o.

Kanceláře se srdcem.......

Zadáním klienta bylo vytvořit kanceláře, které budou svým designem znázorňovat poslání společnosti a zároveň budou dbát na logické funkční uspořádání místností vzhledem k zónování prostoru.
Základní koncept je inspirován naším životem a sjednocujícím motivem služeb, které ČPP nabízí je člověk, krevní oběh, ale i výstraha.
S ohledem na velmi dobré umístění kanceláří v 11. patře a perfektní výhled na dominanty Brna, jsme navrhli kanceláře v neutrálních odstínech s doplněním dřevěného dekoru.
Design tak nechává v popření výhled z interiéru a to důležité-pohled na život ve městě, který je pro zaměstnance podstatou toho, co dělají a pro koho pracují.

Samotná realizace splnila termín, očekávání klienta a víru v další realizaci poboček ve stejném stylu díky PREMIER interiors s.r.o. 

Nezapomněli jsme ani na zákaznické centrum České podnikatelské pojišťovny ......


Software, který zachraňuje životy!

Děkuji za takové startupy jako je Gina system. GINA System je softwarová mapová technologie pro počítače, tablety a mobilní zařízení, která svým uživatelům umožňuje navigaci obtížným terénem, koordinaci týmů a efektivní výměnu informací. Lehký refresh kanceláří bude doufám pomáhat dál tvořit vyjímečné systémy. 

pro PREMIER interiors s.r.o.


nalaďte chuťové buňky v  "DIVA_CAfe"

Přijďte ochutnat kávu do stylové kavárny! Neobyčejná DIVA káva v realizaci již Brzy......
Věděli jste, že kávovník je ovocný strom, jehož plodem jsou peckovice. Kávová zrna jsou tedy vlastně pecky kávových třešní. Samotný plod je jedlý a sušený se v některých zemích používá k výrobě čaje zvaného cascara. Věděli jste, že vlastně pijete ovoce, když si vychutnáváte latté?


rekonstrukce kanceláří Brno - Vídeňská

Snoubí moderní technologie a lidský přístup. Zajišťují bezpečnost vašeho know-how, budují automatizovaná datová centra, poskytují nepřetržitou technickou podporu a s vaším týmem vás propojí odkudkoliv.

pro PREMIER interiors s.r.o.


yes , but first coffee....

"Ve skutečnosti je káva druhá nejobchodovanější komodita na světě, je druhá po oleji. Ale bezpochyby je jednou z nejoblíbenějších. Spotřeba kávy je dobrá pro rozvojový svět, protože 90% kávy je vypěstováno právě v těchto zemích, zatímco většina této kávy je vypita v rozvinuté části světa. Hlavní je, že obchod s kávou přináší peníze do chudých zemí."


pro PREMIER interiors s.r.o.

SOLARWINDS

Zadáním bylo vytvořit moderní relaxační prostor kanceláří v Brně s jídelní i odpočinkovou zónou. Výsledný design dokáže přenést zaměstnance pro oblast IT blíž k přírodě a nabít je energií do další práce.

pro PREMIER interiors s.r.o.


nové luxusní kanceláře Brno

Od hledání společného směru, přes navrhování prostoru až po realizaci stylových kanceláří.

pro PREMIER interiors s.r.o.

kavárna a pražírna Fabrika

Fabrika nových chutí a vůní, to je naše nová vize kavárny.
Ve spolupráci s Dášou Dítětovou www.mistrflorista.cz

relaxplace for HONEYWELL

pro PREMIER interiors s.r.o.

hotelový pokoj v Beskydech

Hotelový pokoj v přírodních odstínech s moderními liniemi atypického nábytku.

Suntel Net / libli

Díky firmě PREMIER interiors s.r.o. vznikla nejnovější realizace kanceláří pro firmu, která se zabývá telekomunikacemi. Hlavní motiv sítě vychází z nabízených řešení, technologií a infrastruktur společnosti. Díky přiznaným rozvodům osvětlení společně s moderní grafikou na stěnách i skleněných příčkách jsme mohli vytvořit odraz společnosti v inteiéru s originálním pojetím.

pro PREMIER interiors s.r.o.

zákaznické centrum

Také návrh zákaznického centra jsme společně s firmou Wallmarketing a
PREMIER interiors s.r.o. doladili dokonce.

kanceláře Brno Rozmarýn

Nové kanceláře v moderních odstínech s přírodními materiály
Realizace ve spolupráci s PREMIER interiors s.r.o.

wellness and Spa Rychnov n. K.

Rekonstrukce wellness části hotelu u Rychnova nad Kněžnou s použitím mechových stěn luxusního osvětlení a materiálů v jemných barvách.
Ve spolupráci s Dášou Dítětovou www.mistrflorista.cz

cukrárna Bory mall Bratislava

rekonstrukce hotelu a restaurace u Nedbálků

Návrh rekonstrukce fasády a interiéru ve stylu 40. léta Masarykova okruhu
Trať Brno - Kohoutovice - Žebětín - Ostrovačice a Bosonohy měřila 29,147 km. Stala se dějištěm závodu, na který se zakrátko každoročně těšívali nejen diváci z celé republiky a okolních států, ale i jezdci z celé Evropy. Zejména zatáčka v Pisárkách, průjezd Kohoutovicemi, zatáčky za Žebětínem, ostrovačické serpentiny, vlásnička v Osstrovačicích a rovinka k vodojemu pod Kývalkou se staly trvalými pojmy v ústním podání statisíců diváků i v písemných reportážích ve všech velkých automobilových časopisech v Evropě.
www.unedbalku.cz