interiéry veřejné
kanceláře / openspace / ředitelské místnosti / recepece hotelové pokoje / wellness / kavárny

KONCEPT/SPACEPLAN

Základem každého projektu je koncept. Směr návrhu a dispozice prostoru, který si s klientem odsouhlasím.

VIZUALIZACE/DESIGN

Po odsouhlasení následují fotorealistické vizualizace, které představí budoucí prostor.

DVZI

Dokumentace pro výběr zhotovitele. Hmotová schémata pro možnost tendrování projektu.

Nové kanceláře v Brně

Úkolem a zadáním od investora bylo sjednotit high-tech a přírodu. Vizuální styl je navržen z hlavní podstaty společnosti, doplňuje její filozofii a pohled na téma energií, ekologie a financí.
Společně s Premier interiors s.r.o. realizujeme velmi dynamický a originální prostor s využitím zeleně v celém interiéru a tvarově pomocí zaoblených křivek vyzdvihujeme energetiku a hnací sílu společnosti na trhu.

Nové prostory pro společnost se zaměřením na automobilový průmysl.

Inspirace ve funkci a směru firmy. Podívejte se jak vypadá naše představa nových kanceláří pro společnost se zaměřením na automobilový průmysl.

pro PREMIER interiors s.r.o.

Myslíme i na komunikační prostory

změna je krásně vidět na fotkách před a po návrhu.....

krásná relaxační terasa pro zaměstnance nebude chybět......


Design ineriéru kanceláří Velké Meziříčí

pro PREMIER interiors s.r.o.


Kanceláře IT společnosti Bratislava

Vizuální styl je navržen z hlavní podstaty společnosti, doplňuje produkty a cíle, které firma nabízí pro své klienty. Díky použití základních barev, působí interiér stabilně a inovativně čímž přímo následuje dojem, který by klient měl mít při první návštěvě. Zároveň vybrané odstíny zajistí komplexnost a stálost, která je u produktů i v interiéru neméně důležitá.

Již brzy zrealizují PREMIER interiors s.r.o.


Kanceláře se srdcem.......

Zadáním klienta bylo vytvořit kanceláře, které budou svým designem znázorňovat poslání společnosti a zároveň budou dbát na logické funkční uspořádání místností vzhledem k zónování prostoru.
Základní koncept je inspirován naším životem a sjednocujícím motivem služeb, které ČPP nabízí je člověk, krevní oběh, ale i výstraha.

S ohledem na velmi dobré umístění kanceláří v 11. patře a perfektní výhled na dominanty Brna, jsme navrhli kanceláře v neutrálních odstínech s doplněním dřevěného dekoru.

Design tak nechává v popření výhled z interiéru a to důležité-pohled na život ve městě, který je pro zaměstnance podstatou toho, co dělají a pro koho pracují.

Samotná realizace splnila termín, očekávání klienta a víru v další realizaci poboček ve stejném stylu díky PREMIER interiors s.r.o. 

Nezapomněli jsme ani na zákaznické centrum České podnikatelské pojišťovny ......


Software, který zachraňuje životy!

Děkuji za takové startupy jako je Gina system. GINA System je softwarová mapová technologie pro počítače, tablety a mobilní zařízení, která svým uživatelům umožňuje navigaci obtížným terénem, koordinaci týmů a efektivní výměnu informací. Lehký refresh kanceláří bude doufám pomáhat dál tvořit vyjímečné systémy. Zrealizovali PREMIER interiors s.r.o.


nalaďte chuťové buňky v  "DIVA_CAfe"

Přijďte ochutnat kávu do stylové kavárny! Neobyčejná DIVA káva v realizaci již Brzy......

Věděli jste, že kávovník je ovocný strom, jehož plodem jsou peckovice. Kávová zrna jsou tedy vlastně pecky kávových třešní. Samotný plod je jedlý a sušený se v některých zemích používá k výrobě čaje zvaného cascara. Věděli jste, že vlastně pijete ovoce, když si vychutnáváte latté?


rekonstrukce kanceláří Brno - Vídeňská

Snoubí moderní technologie a lidský přístup. Zajišťují bezpečnost vašeho know-how, budují automatizovaná datová centra, poskytují nepřetržitou technickou podporu a s vaším týmem vás propojí odkudkoliv.

Těším se na realizaci s PREMIER interiors s.r.o.


yes , but first coffee....

"Ve skutečnosti je káva druhá nejobchodovanější komodita na světě, je druhá po oleji. Ale bezpochyby je jednou z nejoblíbenějších. Spotřeba kávy je dobrá pro rozvojový svět, protože 90% kávy je vypěstováno právě v těchto zemích, zatímco většina této kávy je vypita v rozvinuté části světa. Hlavní je, že obchod s kávou přináší peníze do chudých zemí."


Nová kavárna bude již brzy zrealizována ve spolupráci s PREMIER interiors s.r.o.


kanceláře Brno Holandská

Zadáním bylo vytvořit moderní relaxační prostor kanceláří v Brně s jídelní i odpočinkovou zónou. Výsledný design dokáže přenést zaměstnance pro oblast IT blíž k přírodě a nabít je energií do další práce.

Realizace ve spolupráci s  PREMIER interiors s.r.o.


nové luxusní kanceláře Brno

Od hledání společného směru, přes navrhování prostoru až po realizaci stylových kanceláří.

Realizace ve spolupráci s PREMIER interiors s.r.o. již brzy....


kavárna a pražírna Fabrika

Fabrika nových chutí a vůní, to je naše nová vize kavárny.

Ve spolupráci s Dášou Dítětovou www.mistrflorista.cz


relaxplace for HONEYWELL

ve spolupráci s PREMIER interiors s.r.o.


hotelový pokoj v Beskydech

Hotelový pokoj v přírodních odstínech s moderními liniemi atypického nábytku.


nové kanceláře Suntel Net s.r.o.

Díky firmě PREMIER interiors s.r.o. vznikla nejnovější realizace kanceláří pro firmu, která se zabývá telekomunikacemi. Hlavní motiv sítě vychází z nabízených řešení, technologií a infrastruktur společnosti. Díky přiznaným rozvodům osvětlení společně s moderní grafikou na stěnách i skleněných příčkách jsme mohli vytvořit odraz společnosti v inteiéru s originálním pojetím.


zákaznické centrum

Také návrh zákaznického centra jsme společně s firmou Wallmarketing a

PREMIER interiors s.r.o. doladili dokonce.kanceláře Brno Rozmarýn

Nové kanceláře v moderních odstínech s přírodními materiály

Realizace ve spolupráci s PREMIER interiors s.r.o.


wellness and Spa Rychnov n. K.

Rekonstrukce wellness části hotelu u Rychnova nad Kněžnou s použitím mechových stěn luxusního osvětlení a materiálů v jemných barvách.
Ve spolupráci s Dášou Dítětovou www.mistrflorista.cz

cukrárna Bory mall Bratislava


rekonstrukce hotelu a restaurace u Nedbálků

Návrh rekonstrukce fasády a interiéru ve stylu 40. léta Masarykova okruhu

Trať Brno - Kohoutovice - Žebětín - Ostrovačice a Bosonohy měřila 29,147 km. Stala se dějištěm závodu, na který se zakrátko každoročně těšívali nejen diváci z celé republiky a okolních států, ale i jezdci z celé Evropy. Zejména zatáčka v Pisárkách, průjezd Kohoutovicemi, zatáčky za Žebětínem, ostrovačické serpentiny, vlásnička v Osstrovačicích a rovinka k vodojemu pod Kývalkou se staly trvalými pojmy v ústním podání statisíců diváků i v písemných reportážích ve všech velkých automobilových časopisech v Evropě.

www.unedbalku.cz