interiéry soukromé
minimalismus / funkce / forma

design společenských i klidových zón / atypického nábytku / pomoc při výběru typového mobiliáře pro všechny funkce a místnosti


nový design bytu Olomouc


"de_signature" design jako podpis

Název napovídá, že v tomto interiéru se podepsal nadčasový design.

Inspirace v minimalismu, konferenčním stolku od studia ferm living a prvotřídním osvětlení flos.


" malý prostor s velkým očekáváním "


interiér rodinného domu ve Zlíně


"jemnost a elegance "

Rekonstrukce obývacího pokoje pro milou rodinku ze Znojma ve skandinávském stylu s nádechem minimalismu.


"harmonie odstínů"

Přináším vám nový design interiéru rodinného domu, který splňuje zadání s ohledem na minimalismus, funkci a harmonii.


"pánská záležitost"

I developerský projekt může být díky architektovi doplněn funkčním a stylovým interiérem. Luxsuní záležitost pro skvělého kadeřníka je pro mě potěšením navrhovat.


"přírodní elegance"

inspirace ve vonném oleji, wellness atmosféře a temperamentu investorky, to vše ukázalo cestu pro hlavní koncept na zadávací schůzce


chlapecký pokoj "teenage project"


"přirozenost a kontrast"

Nový design interiéru v Chrlicích je postaven na přírodních barvách, jemných odstínech a doplněn kontrastními detaily. Interiér bude v celém domě sladěn stejným stylem a díky nadčasovému konceptu dlouho moderní.


Luxusní interiér vily


Design interiéru RD Brno - Sadová

spolupráce na realizaci s Premier interiors


Design vily - roubenky u Vyškova

Pokud máte klienta, který má sám skvělé nápady a zároveň vám věří, může vzniknout prostor, na který nezapomente! Manželé mi dali šanci vytvořit pro ně oázu klidu v dřevěné roubence s přiznanou konstrukcí.


Design interiéru rodinného domu u Brna

                                            spolupráce na realizaci s Premier interiors

Minimalistický interiér, který spojuje jemná betonová stěrka lehce navozující industriální styl. Díky kvalitnímu nábytku od těch nejlepších designérů působí interiér luxusně a stylově.

Typové prvky od: Artisan, Fritz Hansen, Prostoria, Nordic light, HM home, LALA design.


Říše divů....

Navrhovat byt pro dvě malé princezny mě moc bavilo. Hlavním úkolem bylo zútulnit prostor s vysokými stropy. Jako hlavní koncept jsem použila pohádku Alice in Wonderland......

Velmi důležité je v dětském pokoji měřítko. V tomto případě to bylo složitější o vysoké stropy v místnosti. Díky malbě v nejnižší úrovni pokoje a použití měřítka pro děti vznikl útulný pokojíček, do kterého se slečny budou doufám rády vracet . . .


Interiér vily v Nebovidech


Rekonstrukce bytu ve Šlapanicích v minimalistickém stylu.


Stylový chlapecký pokoj Brno

Dětský pokoj s nádechem přírody jsem vytvořila pro malého chlapečka. Vlastnoručně kreslenou stěnu s černou popisovatelnou částí jistě v předškolním věku chlapeček ocení. Pokoj se může v budoucnu zaplňovat barevnými doplňky podle stylu dítěte.


Kuchyně a zádveří rodinného domu

Redesign kuchyně a zádveří? V jednoduchosti je krása!


Dětský pokoj

Pokoj pro slečnu na prvním stupni ZŠ? Funkčně, jednoduše a útulně zařízený.


Kouzlo kombinace u Žďáru nad Sázavou

Přání zkombinovat klasický nábytek s moderním, aby vznikl příjemný interiér k bydlení, tak znělo zadání investorů, které oslovilo i mě.  Hlavním konceptem interiéru se stala syntéza klasického nábytku a moderního minimalismu. Vybrané kontrastní styly se navzájem neruší, ale podporují v celé své kráse a lesklé plochy nového nábytku odráží vznešenost starožitných skvostů.

Beata Rajská se o mě po realizaci zmínila v článku, kde pro časopisu Exkluziv ukázala interiér, který jsem pro ni navrhovala spolu s celým domem. Ráda bych jí tímto poděkovala za skvělou zkušenost, perfektní spolupráci a hlavně za možnost poznat inspirující ženu, která mě tak jako každý klient posunul o kus dál.


Design ve skandinávském stylu

Pokud je i vám blízká jednoduchá barevnost v interiéru a líbí se vám minimalistický design, kouzlu severské atmosféry ve svém domově zaručeně propadnete.


Interiér vily ZNOJMO

Klasický tvar rodinného domu, který ukrývá luxusní interiér. Návrhování interiéru pro vlasového designéra byla souhra porozumnění a skvělého konceptu.


Rekonstrukce bytu Brno

Vstupte do luxusního bytu s nádechem jemnosti a přírody! Klienti, kteří věří architektovi, znají šikovného truhláře www.diamondstudio.cz a zapojí své síly a cit při rekonstrukci. Tak vznikla skvělá proměna bytu.


Rekonstrukce / částečná proměna byt Brno

Krásný příklad proměny! Jak málo stačilo ke zvýraznění podstaty interiéru a vylepšení jeho atmosféry. prohlédněte si fotografie "před a po".

Přesvědčte se jak se může proměnit i váš interiér pomocí výmalby, výměny pár kusů nábytku nebo repasování dvířek kuchyně!


Atypická ložnice


Interiér vily Olomouc