PKV

 

Redakce platformy archello.com vyhlásila nejlepší architektonické projekty roku 2020 a kanceláře pro PKV jsou mezi nimi. Projekt uspěl v mezinárodní konkurenci z celého světa. Link na kompletní seznam najdete uvnitř článku.

Jako architekt partner pro společnost PREMIER INTERIORS jsme ve spolupráci s celým týmem navrhli a zrealizovali interiér pro společnost PKV. Již od první schůzky bylo jasné, že tento projekt bude jedinečný. Nejen proto, že úkolem a zadáním investora bylo sjednotit high-tech řešení s přírodou a tuto podstatu přenést do interiéru. Záměrem bylo ukázat v interiéru mimo jiné na směr přemýšlení majitelů. Poukázat na fakt, že zásadním cílem, je pro ně pohodlí jejich zaměstnanců. Vizuální styl vychází tedy z podstaty společnosti, doplňuje její filozofii a pohled na téma energií, ekologii a finance. Tvarově pomocí zaoblených křivek vyzdvihujeme energetiku a hnací sílu společnosti na trhu. Velmi dynamický prostor doplňuje zeleň v každé místnosti. Díky lamelám, které plní několik funkcí s doplněním zeleně se podařilo vytvořit prostory pro jednotlivé týmy. Pomocí nich lidé neztrácení soukromí a zároveň mají přehled o dění ve společnosti. Současně plní funkci osvětlení, rozcestníků a paravánu a označení týmů.
Lidé tráví v práci většinu času, proto bylo potěšením slyšet, že po realizaci se zaměstnanci v prostorách cítí někdy i lépe než doma....
realizace: PREMIER INTERIORS s.r.o.  I   foto1: PINARTO s.r.o.   I   FOTO2: OLDŘICH HRB

Průběh realizace

Jak se premier interiors s.r.o. podařilo zrealizovat krásné kanceláře?

Sladit všechny detaily, světla se zaoblenými příčkami nebo atypické akustické panely nebylo lehké, se vším si ovšem poradili bez problémů.